Wyślij sms o tresci WNIOSEK na nr 7257 (2,46zł za sms)  zadzwoń 70 840 80 45 – 24/7 Zadzwoń

Bal karnawałowy – jak zaszaleć i nie zbankrutować

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Bal karnawałowy – jak zaszaleć i nie zbankrutować

Prawdziwy bal to piękne suknie, wirujące w tańcu pary i ogromne sale pełne balonów. Zabawa w takim otoczeniu jest możliwa nie tylko w sylwestra. W końcu przez cały styczeń trwa karnawał! Optima radzi, jak zaszaleć na królewskim balu bez szkody dla swojej kieszeni.

W styczniu nasze budżety domowe zwykle są nadwyrężone. Święta i sylwester to spory wydatek, a trzeba brać jeszcze pod uwagę ferie zimowe i wyjazdy naszych dzieci. W związku z tym często z ogromnym żalem rezygnujemy z karnawałowego balu.

Bal karnawałowy

Bale karnawałowe – nie ma co kryć – są dość kosztowne. Nie jest to zwykła impreza, na którą możemy pójść o każdej innej porze, ale zabawa unikatowa właśnie ze względu na ten jeden wyjątkowy okres w roku. Liczy się rozmach i odpowiedni strój związany z karnawałową etykietą: już nie uniwersalna sukienka, ale suknia, już nie garnitur, ale smoking. Oprócz tego oczywiście – muzyka na żywo. Chyba nikt nie widział balu z prawdziwego zdarzenia bez orkiestry.

Karnawał – jak wygospodarować odpowiednią kwotę?

Jeśli nie odkładaliśmy regularnie małych sum pieniędzy na niespodziewane wydatki, a decyzja o pójściu na bal wyniknęła spontanicznie – możemy mieć kłopot z realizacją tego nagłego pomysłu. Nie warto jednak w żadnym razie tracić głowy i rezygnować ze swoich planów.

Największym wydatkiem wydaje się odpowiednie ubranie. Na bal nie pójdziemy raczej w zwykłej imprezowej sukience. Jeśli w szafie nie mamy niczego właściwego na tę okazję, wybierzmy się na sezonowe wyprzedaże. Po najbardziej gorącym zakupowo okresie w sklepach królują promocje i przeceny sięgające nawet do 70%. Za stosunkowo niską cenę możemy kupić wyjątkowe kostiumy, które będą nam służyć przez lata.

Bal karnawałowy po kosztach

Innym sposobem na poratowanie garderoby jest jej… wypożyczenie. Na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących wynajem sukni lub smokingów i fraków. W takim przypadku nie musimy się troszczyć o pralnię.

Jeśli mamy smykałkę do szycia i trochę czasu, możemy nawet pokusić się o samodzielne uszycie kostiumu na bal. Maszyna do szycia, odpowiedni materiał i nasza nieskrępowana wyobraźnia to najlepsze składniki szałowego stroju!

Pożyczki przez internet

Decyzja o pójściu na bal mogła jednak zapaść za pięć dwunasta. Co wtedy? Przecież nie mamy czasu ani na buszowanie po sklepach, ani na szycie. Zawsze pozostaje pożyczka. Większą kwotę, dzięki której spełnimy swoje karnawałowe marzenia, najlepiej pożyczyć przez internet. Kluczowa jest przy tym szybkość – przyszedł Ci do głowy szalony pomysł i niemal od razu otrzymujesz fundusze na jego realizację. Bez zbędnych formalności, bez ruszania się z domu!

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *