Wyślij sms o tresci WNIOSEK na nr 7257 (2,46zł za sms)  zadzwoń 70 840 80 45 – 24/7 Zadzwoń

Jak zapewnić swojemu dziecku wymarzone ferie zimowe?

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Jak zapewnić swojemu dziecku wymarzone ferie zimowe?

Początek nowego roku to także początek nowych wyzwań i planowanie wspólnych wycieczek. Twoje dziecko marzy o wyjątkowym zimowym wyjeździe? Przekonaj się, jak wiele atrakcji możesz zapewnić swojemu maluchowi w trakcie ferii.

Choć pierwsze tury ferii zimowych jeszcze się nie zaczęły, już teraz warto przygotować zarówno siebie, jak i swojego potomka do wyjazdu. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko spędziło cały wolny czas w domu, zadbaj o ciekawą, rozwijającą rozrywkę.

W zależności od dostępnych funduszy możesz się zdecydować na różne formy spędzenia wolnego czasu.

Rodzinne ferie zimowe w górach

Jeśli cała Twoja rodzina uwielbia sporty zimowe i nie wyobrażasz sobie ferii bez wspólnego wyjazdu, koniecznie udajcie się w góry. Choć zima w Polsce bywa kapryśna, w niektórych częściach kraju są otwierane sztucznie ośnieżane stoki.

Razem z rodziną możecie się także zdecydować na wyjazd na narty do innego kraju. W sąsiednich Czechach czy na Słowacji narciarze o różnym stopniu sprawności mają dostęp do pięknych stoków. Nie musisz się zatem przejmować, że Twoje dziecko nie poradzi sobie na bardzo stromym i wysokim zjeździe. Na pewno warto skorzystać z usług szkółek narciarskich. Pod okiem czujnego profesjonalisty Twój maluch szybko pokocha narty lub zjazdy na desce snowboardowej.

Popularne i najchętniej odwiedzane przez turystów miejsca w Alpach, w których czekają na Was wspaniałe górskie widoki, to:

  • Stubai, Austria,
  • Laax, Szwajcaria,
  • Livigno, Włochy.

Warto mieć na uwadze, że wyjazd rodzinny do jednej z tych lokalizacji to niemały wydatek. Niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja ośrodka wypoczynkowego. Sprawdź także ofertę dostępnych na miejscu karnetów, dzięki którym razem z całą rodziną będziesz mógł zjeżdżać z lokalnych stoków. Możecie zabrać swój sprzęt sportowy lub wypożyczyć go na miejscu. Nie zapomnijcie o odpowiednich ubraniach, czyli ciepłych kurtach, czapkach, rękawiczkach i goglach narciarskich.

Obóz zimowy dla dziecka

Na czas ferii dobrze zapisać swoje dziecko na obóz zimowy, zwłaszcza gdy Twoja pociecha jest już starsza i uczy się samodzielności.

Dowiedz się, czy szkoła, do której chodzi dziecko, nie organizuje takiego wyjazdu. Może się to okazać bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż maluch wyjedzie na ferie razem ze swoimi przyjaciółmi i dobrze znanymi opiekunami. Sprawdź także, czy takie wyjazdy nie są organizowane przez miasto czy firmę, w której pracujesz. Mnóstwo ofert dotyczących obozów zimowych jest dostępnych także na stronach biur podróży.

W zależności od lokalizacji i gwarantowanych atrakcji, rodzaju ośrodka czy wyżywania ceny za takie wyjazdy mogą sięgać od tysiąca do nawet kilku tysięcy złotych. Jeśli wiesz, że Twoje dziecko marzy o zimowym wypadzie, już wcześniej możesz zacząć zbierać środki finansowe.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *