Wyślij sms o tresci WNIOSEK na nr 7257 (2,46zł za sms)  zadzwoń 70 840 80 45 – 24/7 Zadzwoń

Polka – optymistyczna i zaradna

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Polka – optymistyczna i zaradna

Optimistka sama zajmuje się domowymi wydatkami, jest samodzielna, twardo stąpająca po ziemi i gotowa pomagać innym. Zapytaliśmy Optimamy, jakie są tak naprawdę, a odpowiedzi przedstawiliśmy na infografice.

Nierozrzutna. No, może trochę…

Jedna trzecia Optimistek na większe wydatki pozwala sobie jedynie wówczas, gdy sklepy urządzają wyprzedaże. To bardzo rozsądne podejście pozytywnie wpływające na domowy budżet. Domownicy mają wciąż rosnące potrzeby, które trzeba zaspokoić. Odpowiednim momentem są właśnie sezonowe wyprzedaże, podczas których ubrania lub elektronikę możemy kupić nawet o 50% taniej.

Finansowe zobowiązania – jak sobie z nimi radzi Optimama?

Niemal połowa naszych respondentek w terminie reguluje swoje zobowiązania finansowe. Druga połowa jest nie mniej zdyscyplinowana, chociaż czasem zdarza im się mieć małe opóźnienia. Nagłe wydatki mogą skutecznie zachwiać naszym domowym budżetem. Optimama jednak nie traci rezonu – wie, jak sobie poradzić w takiej sytuacji!

Szybka pożyczka zamiast pożyczki od rodziny

Z nieoczekiwanymi wydatkami nie chcemy sobie radzić, pożyczając pieniądze od rodziny. 43% z ankietowanych uważa, że to bardzo krępujące, a 35% deklaruje, że nie pożycza w ogóle, jest jednak gotowe pomóc krewnym, gdy będą w potrzebie.

Co zrobić z dodatkową gotówką?

Zdaniem 40% Optimistek dodatkową gotówkę należy ulokować na koncie oszczędnościowym. To rzeczywiście najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy nam na odłożeniu środków, które mogą się przydać w przyszłości. Ponadprogramowe pieniądze to również dobra okazja, by kupić coś bliskim lub zainwestować we własną edukację.

Z przeprowadzonej sondy wynika jednoznacznie, że Optimistki – dzięki odpowiedniemu podejściu do życia – są w stanie wyjść z każdej, nawet trudnej sytuacji. To na ich barkach spoczywa zwykle prowadzenie domu i pilnowanie domowych wydatków – a przy takim odpowiedzialnym zadaniu optymizm i uśmiech na twarzy są konieczne!

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *