Wyślij sms o tresci WNIOSEK na nr 7257 (2,46zł za sms)  zadzwoń 70 840 80 45 – 24/7 Zadzwoń

Zimą zainwestuj w siebie

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Zimą zainwestuj w siebie

Zima to najlepszy czas na zainwestowanie w siebie – długie wieczory wykorzystaj na dokształcenie, rozwój osobisty i zgłębianie nowego hobby. Podpowiadamy każdej Optimamie, jak dobrze wykorzystać tę porę roku i nie zmarnować szansy na poprawę własnego losu.

Długie zimowe wieczory spędzamy zwykle przed telewizorem lub z książką w ręku. Może warto nieco inaczej spożytkować ten czas i wejść w nowy rok z ambitnymi postanowieniami? Jeśli masz potrzebę zmiany swojego stylu życia, koniecznie przeczytaj, od czego zacząć.

E-learning dla zapracowanych

Inwestycja we własny rozwój to najlepsza inwestycja! Czas i pieniądze, jakie przeznaczysz na dokształcenie, nigdy nie pójdą na marne. Wręcz przeciwnie – mogą pozytywnie wpłynąć na twoją karierę zawodową.

Pomyśl więc o kursie, dzięki któremu podszkolisz swoje umiejętności i rozszerzysz kompetencje. W dzisiejszym świecie to właśnie te dwie rzeczy – to, co wiesz, i to, co umiesz – są na wagę złota.

Co jednak zrobić, gdy pośród codziennych obowiązków brakuje na to wszystko czasu? Istnieje pewien sposób – to e-kursy, czyli edukacja przez internet. E-learning pozwala zaoszczędzić cenne minuty na dojazdach, poza tym – uczysz się wtedy, gdy masz wolną chwilę, nie musisz dostosowywać się do sztywnego grafiku zajęć.

Nowy język – nowe wyzwanie

Znajomość języków obcych jest dziś szczególnie przydatna. Dla polskich przedsiębiorców otwierają się coraz to nowsze rynki zbytu, więc rośnie popyt na pracowników, którzy władają innym językiem niż tylko angielski. Zimą zacznij więc naukę czeskiego, tureckiego czy norweskiego – wykup kurs i do dzieła!

Zmiana pracy – czyli jak napisać CV

Zwiększenie swoich kompetencji często powoduje w nas chęć zmiany pracy na lepiej płatną. Długie wieczory możesz zatem spędzić na przygotowaniu swojego życiorysu i poszukiwaniu ofert pracy – pamiętaj, że twój los leży w twoich rękach i wszystko zależy od ciebie!

Zadbaj o kondycję

W miesiącach zimowych ze względu na niesprzyjającą aurę wiele z nas rezygnuje z uprawiania sportu – to błąd! Jeśli nie chcesz wychodzić z domu na basen czy na siłownię, zrób sobie własny kącik ćwiczeń w domu. Atlas, wiosła treningowe, hula-hop, hantle i energetyzująca muzyka z głośników domowej wieży – to wszystko pomoże ci utrzymać kondycję, poprawić zdrowie i doda energii do działania. Powodzenia i wytrwałości!

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *